Alpha School of English


Alpha School of English, Malta Eğitim ve Turizm bakanlığı tarafından tanınan lisanslı bir EFL okuludur. 1991 yılında kurulmuş olan İngilizce okulumuz yirmi yıldan uzun bir süredir İngilizce öğrenmek için Malta'yı ziyaret eden tüm dünyadan genç ve yetişkin öğrencilere memnuniyetle hizmet vermiştir.

Geniş bir yelpazede gerçekleştirdiğimiz İngilizce kurslarımız, yetkin ve mesleğine bağlı ana dilleri İngilizce olan uluslararası bir İngilizce öğretmeni ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Kurs yapımızın modüler doğası sayesinde Alpha School of English’teki eğitim deneyiminizi ve Malta ziyaretinizi kendi koşullarınıza ve belirli ihtiyaçlarınıza göre yapılandırabilirsiniz.

Geleneksel bir balıkçı köyü ve aynı zamanda aileler için popüler bir tatil beldesi olan St Paul's Bay'de, merkezi yerde bulunan okul, ayrıca Malta’nın ana kumsallarına ve ilgi çekici yerlerine çok kısa mesafededir. St Paul’s Bay’deki rahatlatıcı Akdeniz ortamı, Alpha School of English’te İngilizce öğrenirken bulacağınız arkadaş canlısı ve yardımsever atmosferi tamamlamaktadır. Sınıflarımız küçüktür; bu sayede kursunuz ve Malta’da kalışınız süresince kişiye özel ilgi garanti edilir.

Malta'nın boyutları ve tüm yıl hakim olan iklim koşulları, Malta'yı İngilizce kursları ile aynı anda bir spor kursu almak ya da diğer boş zaman ya da eğlence etkinlikleri için ideal bir yer yapar. Dahası, Malta’daki Alpha School tarafından sunulan birçok konaklama seçeneğiyle birlikte; bütçenize, beğeninize ve ihtiyaçlarınıza göre doğru ev sahibi aileyi, apartmanı veya oteli kesinlikle bulacaksınız. Unutulmaz bir İngilizce kursu ve tatil deneyimi için gerekli her şey sunulmaktadır!

For more info visit https://alphaschoolmalta.com/8.html