Batı Üniversitesi


Western University, Kanada’nın en iyi araştırma üniversitelerinden biridir. Temel bilgilerden uygulamalı bilgilere kadar, Batı keşifleri Kanada'da ve dünyanın her yerinde ekonomik, sosyal, sağlık ve kültürel kalkınmaya fayda sağlar.

Üniversite, uluslararası topluluklarda okumak, katılmak ve liderlik etmek isteyen geniş dünya görüşlerine sahip öğrencileri cezbetmektedir. 117 ülkeden öğrenciler sınıf deneyimlerini paylaşır ve bakış açılarını ve bilgiyi genişletmek için yurtdışında eğitim, araştırma ve gönüllü fırsatları sunar. Batılı öğrenciler, akademik başarı ile dünya çapında 277.000'den fazla mezuna yayılan güçlü bir topluluğu teşvik eden atletik, gönüllü ve sosyal katılım fırsatlarını dengeler.

Western, dünya çapında ilk 50'ye giren 3 konuyla tüm disiplinleri öğretir. Yıllık 235 milyon dolarlık araştırma fonu ile Batılı araştırmacılar, politikayı bilgilendirmek ve dünya sahnesinde bilgi paylaşmak için çalışıyor. Araştırma yayınlarının% 60'ından fazlası uluslararası işbirlikleri içerir.

Western; Rotman Felsefe Enstitüsü, Rüzgar Mühendisliği, Enerji ve Çevre Araştırma Enstitüsü, Beyin ve Zihin Enstitüsü, Robarts Araştırma Enstitüsü, Kompozit Araştırma Fraunhofer Proje Merkezi ve Kemik ve Eklem gibi dünyaca ünlü araştırma merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır. Enstitü.

Western, Kanada'nın en güzel kampüslerinden biri olarak kabul edilir. Evimiz olan Londra, Kanada 381.000'den fazla insandan oluşan güvenli ve misafirperver bir topluluktur.

Daha fazla bilgi için ziyaret edin https://www.uwo.ca/