Bristol Üniversitesi


Bristol Üniversitesi

Lisans / Yüksek Lisans Derecesi

Bitiş Tarihi: 29 Mart / 14 Haziran 2021 (yıllık)

Eğitim: İngiltere

Kurs Eylül 2021'de başlıyor

Kısa açıklama:

2021'de Bristol Üniversitesi, en parlak ve en iyi uluslararası öğrencilerin Bristol Üniversitesi'ne gelmesine yardımcı olmak için 500.000 £ yatırım yapıyor. Think Big Lisans bursları ve Think Big Lisansüstü bursları, 2021'de başlayan kurslar için mevcuttur.

Ev Sahibi Kurum (lar):

University of Bristol, İngiltere

Çalışma alanı:

Üniversitede sunulan herhangi bir tam zamanlı Lisans programı (Tıp, Diş Hekimliği ve Veterinerlik Bilimi hariç) veya herhangi bir yıllık, tam zamanlı Yüksek Lisans programı

Hedef kitle:

Uluslararası öğrenciler

Burs değeri / dahil olanlar:

Eylül 2021 girişi için Lisans öğrencilerine 5.000 £ ve 10.000 £ değerinde bir dizi ödül verilmektedir. Lisans eğitiminin tüm yılları için burs verilecektir.

Eylül 2021'e giriş için Lisansüstü öğrencilerine 5.000 £, 10.000 £ ve 20.000 £ değerinde bir dizi ödül verilmektedir. Burslar bir yıl süreyle verilecektir.

Ödüller sadece öğrenim ücretlerinin maliyeti için kullanılabilir.

Uygunluk:

Aşağıdaki durumlarda Think Big Bursuna başvurabilirsiniz:

Ücretli bir yurt dışı öğrenci olarak sınıflandırılır VE

• Eylül 2021'de Tıp, Diş Hekimliği ve Veterinerlik Bilimi veya Bristol Üniversitesi'nde herhangi bir yıllık, tam zamanlı Yüksek Lisans programı hariç herhangi bir tam zamanlı Lisans programına başlamak için başvurmuşsa.

Uygulama talimatları:

Uluslararası Burslar çevrimiçi başvuru formunu kullanarak Think Big Lisans ve Lisansüstü Bursu için başvuruda bulunabilirsiniz.

Lisans bursları için son tarih 29 Mart 2021'dir. Lisansüstü bursları için iki tur başvuru vardır: 29 Mart 2021 (1. Tur) ve 14 Haziran 2021 (2. Tur).

Başvuru formuna erişmek ve bu burs için nasıl başvurulacağına dair ayrıntılı bilgi için resmi web sitesini (aşağıda bulunan bağlantı) ziyaret etmek önemlidir.

İnternet sitesi:

Resmi Burs Web Sitesi (Lisans): http://www.bristol.ac.uk/students/support/finances/scholarships/think-big-undergraduate/

Resmi Burs Web Sitesi (Lisansüstü): http://www.bristol.ac.uk/students/support/finances/scholarships/think-big-postgraduate/