Fraser Valley Üniversitesi


Fraser Valley Üniversitesi (UFV), 15 lisans derecesi, iki yüksek lisans derecesi ve tarım, sanat, sosyal bilimler, işletme, bilgisayar bilgi sistemleri alanlarında 100'den fazla sertifika, diploma ve lisansüstü programı sunan, Kanada, British Columbia'da bulunan bir devlet üniversitesidir. , güzel sanatlar, sağlık bilimleri, bilimler ve teknoloji ve daha fazlası.

British Columbia'daki güvenli ve güzel kampüsler

UFV'nin Abbotsford, Chilliwack, Mission, Hope ve Agassiz'de kampüsleri ve konumları ve Hindistan'ın Chandigarh kentinde büyüyen bir varlığı vardır.

Britanya Kolumbiyası'ndaki güzel Fraser Vadisi'nde, ABD sınırına sadece kısa bir sürüş mesafesinde yer alan UFV, yılda 14 günden az kar yağışlı ılıman bir hava, büyüleyici manzaralar ve güzel batı kıyısı yağmur ormanlarına sahiptir. Kanada'nın etnik açıdan en çeşitli bölgelerinden biri olan Fraser Vadisi, Kanada'daki şehirler olarak uluslararası öğrencilerin yaşaması ve öğrenim görmesi için güvenli ve samimi bir yerdir.

 UFV'nin toplam öğrenci nüfusunun yaklaşık% 9.5'i uluslararasıdır, 55 ülke kampüste temsil edilir ve Çin, Hint, Suudi, Kore ve Japon dahil olmak üzere en iyi öğrenci milletleri vardır.

 UFV'nin Abbotsford kampüsünde bir matematik merkezi, kariyer ve danışmanlık merkezleri, yerli bir öğrenci merkezi, bir öğrenci gazetesi ve radyo bulunmaktadır. UFV'nin Chilliwack kampüsünde tam donanımlı bir diş kliniği, bir kara kutu tiyatrosu, bir EEG laboratuvarı, bir çevre odası, bir İlk Milletler toplanma yeri, hayvancılık alanı olan 783 metrekarelik bir ahır ve 600 metrekarelik bir sera bulunmaktadır.

Mükemmel istihdam edilebilirlik istatistikleri

Yakın zamanda yapılan bir araştırmada, UFV mezunlarının% 83'ü mezun olduktan iki yıl sonra işteyken,% 47'si eğitimine devam ediyordu. Çalışanların% 72'si programlarıyla ilgili bir iş bulmuştu ve ortalama maaş yaklaşık 37.046 ABD dolarıydı. Daha fazlasını buradan okuyun.

15 Uluslararası burs mevcut

UFV, minimum 3.33 not ortalamasına sahip ve UFV'de tam bir programı tamamlamak isteyen en iyi uluslararası öğrencilere her biri 10.000 CA $ (7.400 ABD Doları) değerinde 15 giriş bursu sunmaktadır. Buradan daha fazlasını öğrenin.

UFV'deki ilk eğitim yılından sonra, devam eden bir öğrenci olarak burslara başvurabileceksiniz. UFV bursları hakkında buradan daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla bilgi için ziyaret edin https://www.ufv.ca/