International Internships in Madrid with The Intern Group


Study abroad, tefl Globalink Educons, Globalink, Study abroad, tefl certificate, learn english, scholarships, language school, Yurtdışı eğitim, yurtdışında dil okulu, yurtdışında üniversite, yüksek lisans, yaz okulları ve sertifika, , learn english, scholarships, language school, Yurtdışı eğitim, yurtdışında dil okulu, yurtdışında üniversite, yüksek lisans, yaz okulları ve sertifika,

Başarılı başvuru sahiplerine İspanya'nın kozmopolit başkenti Madrid'de paha biçilmez bir iş deneyimi kazanma şansı sunuyoruz. Yurtdışındaki stajınız sırasında, uygulamalı mesleki deneyim kazanacak ve gelecekteki kariyeriniz için bir ağ kuracaksınız. Madrid'deki stajınız sizi akranlarınız arasında öne çıkaracaktır.

Bir dizi önde gelen şirket, kuruluş ve STK ile işbirliği yaparak, programımız mesleki gelişiminizi artıracaktır. Her geçmişten ve deneyim seviyesinden insanlar için programlar sunuyoruz. Daha önce Grant Thornton, Mazars ve Orangina Schweppes gibi şirketlerle stajyer yerleştirdik.

Programınız konaklama, havaalanında karşılama ve bırakma, düzenli sosyal ve kültürel etkinlikler, mesleki gelişim araçları ve atölye çalışmaları, 7/24 acil yardım, mezunlar için bire bir kariyer Koçluğu oturumu ve diğer birçok büyük fayda içerir. CNN, TİME ve Forbes dergilerinde yayınlanan ödüllü Programımıza hemen başvurun.