Oregon Üniversitesi


Oregon Üniversitesi

Lisans

Son tarih: 1 Şubat 2021 (yıllık)

Eğitim: ABD

Kurs 2021'de başlıyor

Kısa açıklama:

Finansal ihtiyaç ve istisnai başarı gösteren uluslararası öğrenciler, Uluslararası Kültür Hizmeti Programına (ICSP) başvurabilirler. ICSP bursu, öğrencilerin kendi ülkeleri hakkında çocuklara, toplum kuruluşlarına ve UO öğrencilerine, öğretim üyelerine ve personeline sunumlar yapmalarını gerektiren bir kültürel hizmet bileşenine sahiptir.

Ev Sahibi Kurum (lar):

Oregon Üniversitesi, ABD

Çalışma alanları:

Üniversitede sunulan uygun programlar

Burs Sayısı:

Belirtilmemiş.

Hedef kitle:

Finansal ihtiyaç ve olağanüstü başarı gösteren uluslararası öğrenciler

Burs değeri / ekleri / süresi:

Dönem başına 0 - 15 yerleşik olmayan akademik kredi arasında değişen öğrenim-feragat bursu. Burs miktarı her dönem tutarlı kalacaktır.

Uygunluk:

Başvuru sahipleri, Oregon Üniversitesi'ne kabul edilebilir veya tamamen kabul edilmelidir. Yeni öğrenciler, 15 Ocak 2021 tarihine kadar 2020-21 UO'ya kabul için başvurmalıdır.

Başvuru sahipleri ABD vatandaşı, ABD'de daimi ikamet eden kişi olamaz veya ABD federal mali yardımı almaya uygun olamaz.

Başvuru sahipleri, finansal ihtiyacı kanıtlamalı ve minimum 3.0 kümülatif not ortalaması şartını karşılamalıdır.

ICSP öğrencileri, programın gerektirdiği şekilde yılda 80 saat kültürel hizmeti tamamlamayı kabul eder.

Uygulama talimatları:

Burs başvurusunda bulunmadan önce Oregon Üniversitesi'ne kabul için başvurmalısınız. Kabul başvurusundan sonraki bir hafta içinde UO Burs Panosuna girme daveti için e-postanızı izleyin. UO Burs Panosunda, 1 Şubat 2021 tarihinden önce saat 16: 00'ya kadar Genel Başvuruyu, ISSS Vakıf Burs Başvurusunu ve ICSP Burs Başvurusunu Referans Mektuplarınızla birlikte göndermelisiniz. (PST).

Başvuru formuna erişmek ve bu burs için nasıl başvurulacağına dair ayrıntılı bilgi için resmi web sitesini (aşağıda bulunan bağlantı) ziyaret etmek önemlidir.

İnternet sitesi: https://isss.uoregon.edu/icsp/application