Üniversitesi of Sheffield


University of Sheffield, mükemmellik konusunda küresel bir üne sahip lider bir araştırma üniversitesidir. Dünyanın en iyi 100 üniversitesi (QS World University Rankings 2021) arasında yer alan ve prestijli Russell Group'un bir üyesi olan Sheffield, İngiltere'nin kalbindeki canlı ve misafirperver bir şehirde birinci sınıf bir eğitim sunmaktadır. Öğrenciler Birliği, Birleşik Krallık'ta bir numaradır (Whatuni Öğrenci Seçimi Ödülleri 2019) ve öğrenci deneyiminizi geliştirmek için bir dizi kulüp ve topluluk, etkinlik, etkinlik ve gönüllülük fırsatları sunar.

Sheffield Üniversitesi, dünya lideri araştırmalara, mükemmel öğretime ve canlı bir uluslararası topluluğa ev sahipliği yapmaktadır. Sheffield Üniversitesi'ndeki araştırmacılar, zamanımızın en büyük küresel çağdaş zorluklarıyla mücadele etme konusunda tutkulu. Araştırmamız ulusal ve uluslararası politikayı etkiler ve hayatları değiştirir. Ayrıca sanat ve beşeri bilimler, mühendislik, tıp, diş hekimliği ve sağlık, bilim, sosyal bilimler ve işletme dahil olmak üzere çok çeşitli disiplinlerde birinci sınıf öğretimimizi bilgilendirir.

150'den fazla ülkeden 29.000'den fazla öğrenci gelip Sheffield'de eğitim görmeyi tercih ederek farklı ve zengin bir topluluk yarattı ve üniversite dünyanın en iyi 50 uluslararası üniversitesinden biri seçildi (Times Higher Education 2019).

Yarım milyondan fazla insana ev sahipliği yapan Sheffield, cana yakın ve misafirperver olmasıyla ünlü canlı bir şehirdir. Birleşik Krallık'ın merkezinde elverişli bir konuma sahip olması, burayı Birleşik Krallık ve Avrupa'yı keşfetmek için ideal bir üs haline getirir. Aynı zamanda Birleşik Krallık'ın en uygun fiyatlı üniversite şehirlerinden biridir (2019 NatWest Öğrenci Yaşam Endeksi).

Daha fazla bilgi için ziyaret edin https://www.sheffield.ac.uk/