Wisconsin Üniversitesi Parkside


1968'den beri , Wisconsin-Parkside Üniversitesi, katılanların zihinlerini zenginleştiriyor ve hayatlarını değiştiriyor. Bu zengin miras bugün de devam ediyor.

Küçük sınıflar ve bire bir öğretim üyelerinin ilgisi bizim ayırt edici özelliğimiz oldu ve geleceği aydınlatan bir deneyimin parçası olmaya devam ediyor. Öğrenci merkezli yaklaşımımız, öğrencilerin asla asistanlar tarafından öğretilmediği, kalabalığın içinde kaybolmaması ve başarılarına adanmış öğretim üyeleriyle yan yana çalıştıkları anlamına gelir.

Ayrıca , günümüzün zorlu iş piyasasının ihtiyaçlarını ve öğrencilerin benzersiz meraklarını karşılayan özel olarak tasarlanmış lisans programları tasarlayarak öğrencileri destekliyoruz . Akademik disiplinleri birleştirmek yeni arayışları ve keşifleri harekete geçirebilir, bu nedenle öğrencileri ilgi alanlarına uygun disiplinler arası kurs programını oluşturmaya teşvik ediyoruz.

University of Wisconsin Sistemindeki 13 dört yıllık kurumdan biri olan Parkside, öğrencilerimize eşi benzeri olmayan bir eğitim değeri sağlar . Uygun fiyatlı, yüksek kaliteli bir eğitim kişinin geleceğine yapılan bir yatırımdır ve bir eğitimin maliyetinin herhangi bir öğrencinin eğitimsel ve mesleki hedeflerine ulaşmasını engellememesi gerektiğine inanıyoruz.

Parkside öğrencileri , yatırımlarından güçlü bir geri dönüş alırlar . Mezunlarımıza ve sertifika alanlarımıza, yaşadıkları ve çalıştıkları değişen yerel ve küresel topluluklarda kişisel ve profesyonel başarıya ulaşmak için hayati önem taşıyan bilgi ve pratik becerilerle yetki veriyoruz. Ve sürekli büyüyen akademik itibarımız, bölgesel statümüz ve Milwaukee-Chicago koridorundaki konumumuz , öğrencilere bölgenin en iyi işverenlerine erişim sağlar.

Burada, 700 dönümlük doğal Wisconsin çayırları ve ormanlık arazide yer alan pastoral kampüsümüzde , yüksek öğrenim deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanan enerjik öğrenciler bulacaksınız. Kampüs içi disk golf sahamız, çok çeşitli öğrenci organizasyonları ve sahne sanatları için bölgesel bir merkez olarak konumumuz gibi açık alanlarla Parkside, ev olarak adlandırılması kolay bir topluluktur.