York Üniversitesi


York University York, geniş bir demografiye, kamu yararına adanmış yüksek kaliteli, araştırma yoğun bir öğrenim ortamına erişim sağlamayı taahhüt eder. Lisans dereceleri aşağıdaki programlarda sunulmaktadır:

Bilim

İş

Yasa

Mühendislik

Sağlık

Çevre Çalışmaları

Liberal Sanatlar ve Mesleki Çalışmalar

Eğitim

Sanat, Medya, Performans ve Tasarım

York, önde gelen bir uluslararası eğitim ve araştırma üniversitesidir ve olumlu değişim için itici bir güçtür. Benzersiz bir küresel bakış açısına sahip, misafirperver ve çeşitli bir topluluktan güç alarak, öğrencilerimizi uzun vadeli kariyerlerine ve kişisel başarılarına hazırlıyoruz.

Kanada'daki en büyük ve en çeşitli öğrenci topluluklarından birine ev sahipliği yapan York, 178 ülkeden 53.000 öğrenciye, 325.000'den fazla mezun ve acil sorunları çözmek için 300'den fazla üniversite, endüstri ve STK ortağıyla çalışan önde gelen profesörlere sahiptir. Yeni Times Higher Education Etki Sıralamasında iki yıl üst üste küresel bir lider olarak tanınan ve Ontario'daki küresel ortak araştırma yayınlarında bir numara olan York, en önemli zorlukların üstesinden gelmek için konumlanmıştır.

Önde gelen programlarımız ve stajlar, topluluk yerleştirmeleri, kooperatifler ve bitirme projeleri dahil 8500 farklı deneyimsel eğitim fırsatı aracılığıyla, öğrencilerimizi anlamlı kariyerler, uzun vadeli başarı ve daha iyi bir gelecek için çalışmak için kritik bilgiler için hazırlıyoruz.

Toronto'daki Keele ve iki dilli Glendon kampüsleri ve küresel olarak Haydarabad, Hindistan ve Kosta Rika dahil olmak üzere yerel olarak birden fazla kampüsümüzde yenilikler yapmaya devam ediyoruz. Bu, en üst sıradaki Schulich İşletme Fakültesi ve Osgoode Hall Hukuk Okulumuzun yanı sıra liberal sanatlar, yaratıcı ve sahne sanatları, profesyonel çalışmalar, sağlık, mühendislik, eğitim ve bilimlerde öğrencilerimize başarı getirir.

İşbirliğine, çeşitliliğe ve kapsayıcılığa değer veriyoruz. Birlikte kendimiz, topluluklarımız, gezegenimiz ve geleceğimiz için işleri düzeltebiliriz.

Daha fazla bilgi için ziyaret edin https://www.yorku.ca/